Preventan Akut - záchranná brzda při chřipce a nachlazení. Preventan Akut účinně působí při prvních příznacích chřipky a nachlazení.

Bylo prokázáno, že působením účinné látky v přípravku Preventan Akut dochází k vysokému nárůstu bílých krevních buněk, odpovědných za obranu těla proti infekcím až o 200% oproti původním hodnotám!

Při onemocnění přípravek zmírňuje jeho průběh a zkracuje dobu běžné léčby. Doporučuje se také při léčbě antibiotiky a v době rekonvalescence. Preventan Akut povzbuzuje organizmus při pocitech "malátnosti" a únavy.

Preventan Akut :

  • má rychlý nástup účinku
  • chrání proti virům, účinný proti bakteriím
  • výrazně pomáhá zkrátit dobu běžné léčby a zmírnit její průběh
  • výrazně a rychle posiluje imunitní systém místně (na sliznicích) i celkově
  • pomáhá při chřipce a nachlazení (zkracuje a zmírňuje průběh léčby)
  • pomohl mnoha pacientům vyhnout se chřipce a nachlazení

Výrobce:

SVUS Pharma, a.s., Hradec Králové, ČR

Složení - účinné látky:

Nukleotidy, aminokyseliny, oligopeptidy. Jedna tableta obsahuje 1mg účinné složky.

Složení - pomocné látky:

ß-cyklodextrin, mikrokrystalická celulóza, kyselina citronová, laktóza, sacharóza, stearan hořečnatý, talek.

Těhotenství a kojení:

Přípravek Preventan Akut mohou užívat ženy po prvních trimestru těhotenství a v době kojení. V období prvního trimestru nedoporučujeme užívat přípravek a přikláníme se k obecnému pravidlu, kdy v této době nejsou doporučeny žádné léky ani doplňky stravy, pokud nejsou určeny speciálně na toto období.

Doporučené dávkování:

2 tablety přípravku Preventan Akut denně, ráno a večer.

Způsob užití:

Doporučené dávkování je 2 tablety přípravku Preventan Akut denně, ráno a večer. Aby došlo k aktivování maximálnímu účinku, doporučujeme Vám minimálně po dobu 15 min. po užití, nezapíjet ani nepřijímat potravu.

Použití:

Preventan Akut účinně působí při prvních příznacích chřipky a nachlazení. Bylo prokázáno, že působením účinné látky v přípravku Preventan Akut dochází k vysokému nárůstu bílých krevních buněk, odpovědných za obranu těla proti infekcím až o 200 % proti původním hodnotám.

Upozornění:

Preventan Akut, jako doplněk stravy, je určen pro děti od 3 let. Preventan Akut nemá nežádoucí účinky a může tak být užíván dlouhodobě. V případě, že se z jakéhokoli důvodu rozhodnete dlouhodobější užívání (více než 3 měsíce) Preventanu Akut přerušit, je vhodné tak učinit postupně.

Vzhledem ke stimulaci obranyschopnosti organizmu se nedoporučuje užívání Preventanu Akut u osob po transplantaci lidských orgánů.

Uchovávání:

Přípravek Preventan Akut uchovávejte v suchu při teplotě od 15 do 25°C a vždy mimo dosah a dohled dětí.

Balení:

30 tablet, hmotnost obsahu: 5,8 g.

Držitel rozhodnutí o registraci:
SVUS Pharma, a.s.

Ke stažení:
Preventan Akut

Datum poslední kontroly a aktualizace informací na této stránce: 9.2.2016