Tablety Urinal Akut obsahují aktivní a přírodní složku Hi-PAC, vysoce koncentrovaný extrakt z brusinek velkoplodých (Vaccinium macrocarpon), který má příznivý vliv na močový systém obvykle během prvního dne užívání. 

Množství extraktu v pouhých dvou tabletách Urinal Akut odpovídá přibližně 144 000 mg severoamerických plodů brusinek, což je maximálně koncentrovaná forma aktivní látky pomáhající zachovat zdraví močového systému.

Urinal Akut obsahuje v denní dávce garantované množství proanthokyanidinů, vědecky ověřených látek, které právě v této standardizované koncentraci pomáhají eliminovat patogenní bakterie z močového traktu. Technologie zpracování brusinek ve formě extraktu Hi-PAC zajišťuje kvalitu a obsah účinných látek.

Urinal Akut výrazně přispívá ke zdraví močového traktu. Urinal Akut dále napomáhá zvýšit růst prospěšné uroepiteliální mikroflóry a podporuje imunitní systém.

Účinky doplňku stravy 

Urinal Akut tablety:

  • pomáhá zachovat zdraví močového ústrojí
  • pomáhá eliminovat patogenní bakterie z močového systému
  • pomáhá zvyšovat růst prospěšné mikroflóry
  • podporuje imunitní systém

Složení:

Brusinky (Vaccinium macrocarpon) 900 mg, stand.extrakt; 36 mg proanthokyanidinů v denní dávce Urinal Akut , ekviv. Cca 144 000 mg plodů brusinek a pomocné látky mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, karboxymethylcelulóza, látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý koloidní, hydroxypropylmethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, talek (látka protispékavá), triglyceridy, barviva: oxid titaničitý, indigotin, azorubin.

Vysokou kvalitu a účinnost přípravku Urinal Akut zaručuje forma zpracování účinné látky, která garantuje obsah 36 mg proanthokyanidinů.

Těhotenství a kojení:

Urinal Akut je možno užívat i v těhotenství a během kojení, doporučujeme však konzultovat s lékařem. Obsahuje pouze bezpečné přírodní látky a nemá žádné nežádoucí účinky .

Dávkování:

2 tablety Urinal Akut denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny, lze užívat najednou nebo jednu tabletu Urinal Akut ráno a druhou večer.

Urinal Akut je doporučen především pro krátkodobé užívání - prospěšný účinek na močový systém obvykle během prvního dne užívání.

Upozornění:

Při přetrvávajících akutních potížích s teplotami je nutno vyhledat lékaře! Urinal Akut je doplněk stravy a není náhradou antibiotiky při akutních zánětech močových cest, lze jej však s antibiotiky společně užívat.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek Urinal Akut není určen jako náhrada pestré stravy.

Uchovávání:

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ˚C.

Výrobce:
Walmark a.s., ČR

Držitel rozhodnutí o registraci:
WALMARK, a.s.

Ke stažení:
Urinal AKUT

Datum poslední kontroly a aktualizace informací na této stránce: 26.2.2016